Giriş Sayfası Pilates Nedir? Reformer Hamilelikte Pilates Biz Kimiz ? Joseph Pilates Ziyaretçi Defteri İletişim  
ProLife Pilates Studio İzmir Karşıyaka Üye Görüşleri
   
 
  Yazan: Gizem Kurt  
   Merhaba, Yaklaşık 3 haftadır pilates yapmama rağmen, sırt ağrılarımda azalma ve vücüdumda sıkılaşma oldu. Daha önce birçok sporu düzenli olarak yapmayı denememe rağmen başarılı olamadım, fakat pilates günlerini iple çekiyorum:) Sevgili Özlem ve Tuna güleryüzünüz için teşekkürler :)

ProLife Pilates Studio  : Merhaba Gizemcim, biz de sizlerin sonuç alıyor olmanızdan çok mutluyuz.Güzel düşünceleriniz için teşekkürler.
   
   
 
  Yazan: gizem çelik  
   merhaba ben bişey öğrenmek istiyordum şimdilik sadece 2 hafta plates yapsam benim için yararı olur mu çünkü bi tatile çıkıcam ama dönüşte yine dewam etmek istiyorum

ProLife Pilates Studio  : Merhaba Gizem, 2 hafta gelmenin yararı olur, ama incelme olarak sonuç alamayabilirisin.Eğer döndüğünde devam edeceksen nefesleri öğrenmiş,hareketlerin bir kısmını rahat yapabilir duruma gelmiş olursun.Buda döndüğünde sana kolaylık sağlar.
   
   
 
  Yazan: Funda Aydemir  
   Merhaba çalışmalarınızın devamlılığını dilerim. Benim sorum plates göğüs kaslarının toparlanabilmesi açısından faydalı mı? Bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.

ProLife Pilates Studio  : Merhaba Funda hanım,pilates vücudu bir bütün olarak çalıştırdığı için diğer kaslar gibi göğüs kaslarınında toparlanmasında etkili olur.
   
   
 
  Yazan: sahil kumsal  
   ben 15 yaşındayım,1.65 boyundayım ve 65 kiloyum ve de incelmek istiyorum pilates benim için uygun bir spor mudur?

ProLife Pilates Studio  : Pilatesin incelme konusundaki yeterliliği tartışılmaz.Ancak siz daha 15 yaşındasınız yani gelişiminizi tam anlamıyla tamamlamış değilsiniz.Pilatesi bir egzersiz olarak yapabilirisiniz.Muhtemelen de bu egzersizi yaparken belirli bir ölçüde incelme görürsünüz.Ancak bütün incelme umutlarınızı pilatese bağlamak doğru bir yaklaşım olmaz.Pilatesi diyet veya herhangi bir spor ile desteklerseniz daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.Pilates yapmanızda herhengi bir sakınca yok.
   
   
 
  Yazan: ela  
   merhabalar ben sitenizi internette dolaşırken gördüm bir sorum olacak henüz bilmiyoruz ama hamie olabilirim bir kaç gün sonra kesin belli olacak sorum şu hamileyken pilates yapmak istiyorum hamileliğin kaçıncı ayında başlıyoruz ve ne zamana kadar yapabiliriz doğumdan sonrada devam etmek zorunlumu şimdiden teşekkürler

ProLife Pilates Studio  : ...MERHABA Ela hanım,şimdiden tebrikler.Hamileyken pilates yapabilirisniz.Ancak daha önce pilates yapmış olmanız gerekiyor.Gebeliğin ilk üç ayı bebeğin tutunma evresi ve son 3 ayı tehlikeli dönem olduğu için biz gebeliğin 3. ayı ile 6. ayı arası seanslarımıza kabul ediyoruz.Doğum sonrası pilates yapmanız da vücudun toparlanması açısından size yararlı olacaktır, fakat sezeryanlı doğum da 5. aydan sonra, normal doğum da ise 2.dan sonra başlamanızı önerebiliriz.
   
   
 
  Yazan: esra  
   merhaba öncelikle bende pilatese yeni başlamama ragmen gerçekten çok ama çok rahatladımı fark ettim.öncelikle hocalarımız çok güler yüzlü zaten rahatlamamak mümkün degil :):) öncelikle özlem hnm,ve eşine çok tşk ederim ve herkesi muhakkak pilates yapmasını isterim.

ProLife Pilates Studio  : Merhaba esra hanım. Sizi tanımış olmak bizim için de çok keyif verici. Sizlerden böyle eleştiriler almak bizleri mutlu ediyor. Teşekkürler...
   
   
 
  Yazan: hayal  
   meraba platesin yararlarında kireçleme ile ilgili olan pilates yaptıkça mı devam ediyor yoksa yapıp bıraktığımızda da bi yararı olur mu?

ProLife Pilates Studio  : Merhaba hayal hanım. Pilates ile eklemlerde oluşan ağrıları kontrol altında tutabilirsiniz. Kas kuvvetini arttırırsınız. Eklem mobilizasyonunu geliştirirsiniz. Eklem hareket genişliğini koruyabilir ve hatta arttırabilirsiniz. Yararına gelince her spor yapıldığı sürece yararlı olur. Sporu bir süre yapıp bıraktığınızda o da sizi bırakır. Benim size tavsiyem sporu yaşam tarzı haline getirin.
   
Toplam Mesaj : 36

// Sayfa Index (Gizle)
1 2 [3] 4 5 6
Sizde bizim ile ilgili görüşlerinizi buradan herkes ile paylaşabilirsiniz...
Yazan :
E-Posta :
Mesajınız :
En Fazla (1000) Karekter girebilirisiniz.
 

 

Giriş Sayfası |  Bel Fıtığı | Hamilelikte Pilates